Ilość sprzedawanych Laptopów i netbooków rośnie z każdym rokiem. Ponieważ jest to sprzęt mobilny, a co za tym idzie narażony na takie czynniki jak ciepło, mróz, częste przewożenie, wilgoć, kurz czy nawet zalanie cieczą, laptopy (notebooki) są znacznie bardziej narażone na uszkodzenia dysków w porównaniu z komputerami stacjonarnymi.

Inżynierowie All Data Recovery są w gotowości aby pomóc Ci szybko odzyskać dostęp do twoich ulubionych zdjęć, ważnych dokumentów czy kontaktów.

Oferujemy odzyskiwanie danych z Laptopów Acer, Asus, Apple, HP, Dell, Lenovo, IBM, Fujitsu, Samsung, Toshiba … i wielu innych) niezależnie od wielkości dysku czy zainstalowanego systemu operacyjnego (Windows 98 XP VISTA NT 7, Linux, Mac OS … i innych).

Ze względu na bardzo małe rozmiary, odzyskiwanie danych z dysków Laptopów jest jeszcze bardziej wymagające niż ze zwykłych dysków komputerowych. Wymaga większej precyzji oraz specjalistycznych narzędzi, które często trzeba konstruować na potrzeby jednego zlecenia.

W All Data Recovery odzyskujemy dane z dysków wszystkich producentów : Samsung, IBM, HITACHI, SEAGATE, WD (Western Digital), Quantum, Toshiba, Fujitsu, Maxtor.

Odzyskujemy dane z laptopów po upadku, po uderzeniu, z awariami elektronicznymi, po zalaniu jak również z laptopów po formatowaniu dysku lub po wykonaniu recovery. Zapraszamy na bezpłatną wycenę.

W naszym dziale napraw laptopów mogą Państwo od razu uzyskać kompleksową pomoc w całym zakresie.