Wycena za darmo

Wycenimy odzyskiwanie danych za darmo bez zobowiązań

Ekspres za darmo

Posiadamy własne laboratorium. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od razu.

Płacisz za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane zostaną odzyskane

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków, SSD, macierzy RAID, USB, Pendrive, Kart pamięci. TELFON: 609 34 34 37

Naprawa komputerów

All Data Recovery to nie tylko odzyskiwanie danych. Jesteśmy częścią Megaserwis S.C. świadczącego również usługi naprawy komputerów i serwisu laptopów.

odzyskiwanie danych z pendrive

Oferta All Data Recovery w zakresie odzyskiwania danych a pendrive jest kompleksowa. W nasze ręce trafiały już pendrive chyba wszystkich firm, w tym najpopularniejsze Kingston, Sandisk, Toshiba, A-Data, GoodRam, Transcend i wiele no name owych konstrukcji.

NAS odzyskiwanie danych

Nasza oferta na odzyskiwanie danych z serwerów NAS skierowana jest do wszystkich użytkowników, zarówno prywatnych użytkowników jak i firm używających NAS -ów jako magazyny danych.

odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Jeśli doszło do awarii macierzy RAID warto podjąć odpowiednie działania. W ALL DATA RECOVERY z Warszawy znajdą Państwo Pełną ofertę usług naprawy i odzyskiwania danych z macierzy RAID. Zapraszamy na bezpłatną ekspresową wycenę.

usuwanie hasła

Zapomniane hasło do BIOS, nie pasuje hasło do systemu Windows, Założone hasło na dysku twardym lub SSD. Jeśli potwierdzisz, że jesteś właścicielem sprzętu usuniemy Twoje zapomniane hasło.

odzyskiwanie danych z laptopów i komputerów

Do naszego laboratorium odzyskiwania danych trafia dużo komputerów przenośnych z uszkodzonymi dyskami. Każdy klient może liczyć na bezpłatną wycenę odzyskiwania danych oraz na szybką naprawę i instalację systemu po wymianie uszkodzonego dysku.

odzyskiwanie danych ze smartfona

Rozwój technologii sprawia, że telefony staja się coraz bardziej zaawansowane. Coraz częściej przechowujemy duże ilości danych w pamięci telefonów, smartfonów i tabletów.

odzyskiwanie danych z dysku twardego

Do naszego laboratorium Odzyskiwania danych, każdego dnia trafiają uszkodzone dyski twarde, ich naprawa oraz odzyskiwanie cennych plików klientów jest dla nas zawsze wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

odzyskiwanie danych z wirtualnej maszyny

Nasze laboratorium oferuje odzyskiwanie danych z serwerów i komputerów wykorzystujących wirtualne maszyny. Zapraszamy na bezpłatną wycenę.

odzyskiwanie danych z dysku SSD

Odzyskiwanie danych z nośników SSD zdecydowanie różni się od odzyskiwania danych z magnetycznych dysków HDD, przede wszystkim tym, że fizyczne uszkodzenie SSDeków zdarzają się wyjątkowo rzadko. Natomiast Mechaniczne dyski twarde HDD ulegają wielu fizycznym uszkodzeniom.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Oferta All Data Recovery odnośnie odzyskiwania danych z kart pamięci zawiera pełną gamę usług. Oferujemy najbardziej zaawansowane usługi odzyskiwania danych  bezpośrednio z kości pamięci CHIP-OFF.

odzyskiwanie danych zdysku przenośnego

Odzyskiwanie danych z dysków przenośnych stanowi często wielkie wyzwanie. Dyski USB - przenośne często są uszkodzone mechanicznie ze względu na charakter ich pracy. Naprawa dysków z uszkodzeniami mechanicznymi wymaga odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia.

Podkategorie