ODZYSKIWANIE DANYCH

Profesjonalne usługi odzyskiwania dla macierzy RAID, serwerów NAS, dysków HDD i SSD

Wycena za darmo

Wycenimy odzyskiwanie danych za darmo bez zobowiązań

Ekspres za darmo

Posiadamy własne laboratorium. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od razu.

Płacisz za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane zostaną odzyskane

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków, SSD, macierzy RAID, USB, Pendrive, Kart pamięci. TELFON: 609 34 34 37

odzyskiwanie filmów z wideo rejestratorów i kamer

Odzyskiwanie danych - filmów z cyfrowych rejestratorów wideo (monitoringu DVR CCTV) zarówno kamer telewizji przemysłowej jak i samochodowych wideorejestratorów dla klientów to poważny problem. Gdy dochodzi do awarii lub celowego działania mającego utrudnić odtworzenie zapisu wideo usługi analizy materiału oraz odzyskiwania danych stają się koniecznością. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług:

odzyskiwanie danych z pendrive

Oferta All Data Recovery w zakresie odzyskiwania danych a pendrive jest kompleksowa. W nasze ręce trafiały już pendrive chyba wszystkich firm, w tym najpopularniejsze Kingston, Sandisk, Toshiba, A-Data, GoodRam, Transcend i wiele no name owych konstrukcji.

Naprawa komputerów

All Data Recovery to nie tylko odzyskiwanie danych. Jesteśmy częścią Megaserwis S.C. świadczącego również usługi naprawy komputerów i serwisu laptopów.

odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Jeśli doszło do awarii macierzy RAID warto podjąć odpowiednie działania. W ALL DATA RECOVERY z Warszawy znajdą Państwo Pełną ofertę usług naprawy i odzyskiwania danych z macierzy RAID. Zapraszamy na bezpłatną ekspresową wycenę.

NAS odzyskiwanie danych

Nasza oferta na odzyskiwanie danych z serwerów NAS skierowana jest do wszystkich użytkowników, zarówno prywatnych użytkowników jak i firm używających NAS -ów jako magazyny danych.

odzyskiwanie danych z laptopów i komputerów

Do naszego laboratorium odzyskiwania danych trafia dużo komputerów przenośnych z uszkodzonymi dyskami. Każdy klient może liczyć na bezpłatną wycenę odzyskiwania danych oraz na szybką naprawę i instalację systemu po wymianie uszkodzonego dysku.

odzyskiwanie danych ze smartfona

Rozwój technologii sprawia, że telefony staja się coraz bardziej zaawansowane. Coraz częściej przechowujemy duże ilości danych w pamięci telefonów, smartfonów i tabletów.

odzyskiwanie danych z dysku twardego

Do naszego laboratorium Odzyskiwania danych, każdego dnia trafiają uszkodzone dyski twarde, ich naprawa oraz odzyskiwanie cennych plików klientów jest dla nas zawsze wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

odzyskiwanie danych z wirtualnej maszyny

Nasze laboratorium oferuje odzyskiwanie danych z serwerów i komputerów wykorzystujących wirtualne maszyny. Zapraszamy na bezpłatną wycenę.

odzyskiwanie danych z dysku SSD

Odzyskiwanie danych z nośników SSD zdecydowanie różni się od odzyskiwania danych z magnetycznych dysków HDD, przede wszystkim tym, że fizyczne uszkodzenie SSDeków zdarzają się wyjątkowo rzadko. Natomiast Mechaniczne dyski twarde HDD ulegają wielu fizycznym uszkodzeniom.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Oferta All Data Recovery odnośnie odzyskiwania danych z kart pamięci zawiera pełną gamę usług. Oferujemy najbardziej zaawansowane usługi odzyskiwania danych  bezpośrednio z kości pamięci CHIP-OFF.

odzyskiwanie danych zdysku przenośnego

Odzyskiwanie danych z dysków przenośnych stanowi często wielkie wyzwanie. Dyski USB - przenośne często są uszkodzone mechanicznie ze względu na charakter ich pracy. Naprawa dysków z uszkodzeniami mechanicznymi wymaga odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia.

Podkategorie

Lokalizacja

Warszawa Ochota

tel: 609 343 437

Warszawa Mokotów

tel: 609 343 436

Szukaj na stronie

NA STRONIE

Odwiedza nas 1464 gości oraz 0 użytkowników.