ODZYSKIWANIE DANYCH

Profesjonalne usługi odzyskiwania dla macierzy RAID, serwerów NAS, dysków HDD i SSD

Wycena za darmo

Wycenimy odzyskiwanie danych za darmo bez zobowiązań

Ekspres za darmo

Posiadamy własne laboratorium. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od razu.

Płacisz za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane zostaną odzyskane

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków, SSD, macierzy RAID, USB, Pendrive, Kart pamięci. TELFON: 609 34 34 37

Share

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Objawy uszkodzonego dysku twardego

Jeśli Twój komputer dziwnie się zachowuje: zawiesza, resetuje lub nie chce się uruchomić możesz mieć uszkodzony Twardy dysk. Jeśli do tego doszło sprawdź jakie są objawy i jak się zachować aby zminimalizować straty.

Najczęstsze objawy uszkodzonego dysku w laptopie czy komputerze to:

1. Dysk wydaje dziwne dźwięki (piszczy, ćwierka, stuka, klika, zgrzyta) . Przyczyną jest najprawdopodobniej uszkodzenie mechaniczne. W tym przypadku należy jak najszybciej wyłączyć komputer i odłączyć dysk od zasilania. Każda próba uruchomienia dysku może spowodować dodatkowe uszkodzenia mechaniczne.

2. Podpięty dysk powoduje zawieszenie komputera lub nawet brak możliwości włączenia go. Przyczyna jest najczęściej uszkodzona elektronika lub tzw strefa serwisowa dysku. Aby odzyskać dane w takim przypadku niezbędne jest doświadczenie i umiejętności z dziedziny elektroniki oraz specjalistyczne oprogramowanie do programowania strefy serwisowej dysku.

3. Dysk wydaje normalne odgłosy ale w biosie nie może się zidentyfikować lub podaje inne parametry. Dodatkowym objawem jest brak dostępu do danych. W takim przypadku najczęściej uszkodzona jest strefa serwisowa dysku.

4. Czasem zdarzają się również inne objawy, które przede wszystkim powodują brak dostępu do danych i wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu elektroniki, mechaniki, programowania i informatyki.

Jeśli nie chcesz dołączyć do grona osób, które utraciły dane ? RÓB KOPIĘ BEZPIECZEŃSTWA

Co jeśli nie posiadam kopi bezpieczeństwa i doszło do awarii oraz utraty danych ?

W tej sytuacji polecamy skorzystanie z usług profesjonalnego laboratorium odzyskiwania danych. Zaznaczam profesjonalnego z tego względu, że bez względu na rodzaj uszkodzenia zostaną podjęte odpowiednie procedury, które ograniczają możliwość powstania dodatkowych zniszczeń. Zapoznaj się z poniższymi linkami lub zadzwoń na nr telefonu 22 3928268.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Lokalizacja

Warszawa Ochota

tel: 609 343 437

Warszawa Mokotów

tel: 609 343 436

Szukaj na stronie

NA STRONIE

Odwiedza nas 1156 gości oraz 0 użytkowników.