ODZYSKIWANIE DANYCH

Profesjonalne usługi odzyskiwania dla macierzy RAID, serwerów NAS, dysków HDD i SSD

Wycena za darmo

Wycenimy odzyskiwanie danych za darmo bez zobowiązań

Ekspres za darmo

Posiadamy własne laboratorium. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od razu.

Płacisz za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane zostaną odzyskane

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków, SSD, macierzy RAID, USB, Pendrive, Kart pamięci. TELFON: 609 34 34 37

Share
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Koniec wsparcia dla Windows 7

Każdy użytkownik komputera z Windows7 otrzymał niedawno na ekranie swojego komputera komunikat z Firmy Microsoft o zakończeniu wsparcia dla Windows 7. Jest to dobry moment na modernizację laptopa lub komputera.

„Od 14 stycznia 2020r. Twój komputer z systemem Windows 7 przestał być wspierany”

„Od 14 stycznia 2020r. Windows 7 przestał być wspierany. Twój komputer może być zagrożony wirusami i programami malware”

„Po 10 latach, kończy się wsparcie dla Windows 7. Oznacza to, że system operacyjny nie będzie już otrzymywał aktualizacji i łatek bezpieczeństwa.”

„Po 10 latach wsparcie dla systemu Windows 7 zostało zakończone. 14 stycznia 2020 r. to ostatni dzień, w którym firma Microsoft będzie oferować aktualizacje zabezpieczeń i POMOC techniczną dla komputerów z systemem Windows 7.”

Pracujesz w środowisku Office 365 na systemie Windows 7? Przejdź na system Windows 10 i zintegruj system z aplikacjami Office 365 dzięki jednej subskrypcji Microsoft 365”

Z takimi komunikatami mogą się spotkać użytkownicy komputerów z Windows 7. Firma Microsoft zaleca w nich zakup oprogramowania Windows 10, bądź zakup nowego komputera z systemem Windows 10.

Od wprowadzenia na rynek w październiku 2009 r. systemu Windows 7 minęło dziesięć lat. Na taki czas firma Microsoft zobowiązała się do udzielania wsparcia temu systemowi. Obecnie ten okres się zakończył i na komputerach z tym systemem nie będzie nowych aktualizacji zabezpieczeń, sterowników i aplikacji w ramach witryny Windows Update.

Microsoft zaleca zakup nowego komputera z Windowsem 10. Z naszego punktu widzenia, są to jednak zbyteczne koszty dla Klienta i zagrożenie dla przyrody. W miarę przyzwoity laptop kosztuje w granicach kilku tysięcy złotych. Komputer sprawny technicznie o dobrych parametrach, można przekonfigurować w przystępnych kosztach do pracy z Windows 10. Nie ma potrzeby wyrzucania całkiem sprawnego komputera. Wystarczy zainstalować na nim najnowsze oprogramowanie , aktywować je elektronicznie na stronach Microsoftu i komputer staje się w pełni funkcjonalny. Nie ma potrzeby zakupywania nowej licencji.

 W niektórych komputerach istnieje możliwość wymiany tradycyjnego, starego dysku HDD na dysk elektroniczny nowej generacji SSD. W niektórych przypadkach może to przyspieszyć dziesięciokrotnie działanie komputera (co wynika z parametrów dysków SSD). Jeżeli komputer z fabrycznym Windowsem 7 jest w dobrym stanie, można niewielkim kosztem przywrócić go niemalże do parametrów nowszego komputera. Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną konsultację. Technicy sprawdzą na miejscu, co możemy Ci zaoferować, by Twój komputer mógł posłużyć jeszcze przez kilka lat.

Podczas instalacji Windows 10 na Twoim dotychczasowym komputerze jesteśmy w stanie skopiować Twoje dane i przenieść do nowego systemu.

Windows 1o oferuje najnowsze sterowniki, aktualizacje oraz współprace z najnowszymi aplikacjami internetowymi. Dzięki witrynie Windows Update masz dostęp do najnowszych zabezpieczeń i baz wirusów zupełnie automatycznie. Windows 10 nie wymaga dodatkowego programu antywirusowego, ponieważ  ma wbudowany jest znakomity soft do ochrony przed wirusami i atakami – Windows Defender.

Zapraszamy na darmową konsultację do naszego serwisu komputerowego przy ulicy Opaczewskiej 43 lok u8. Od reki dowiesz się jak możemy ulepszyć Twój komputer.

 

 

 

Automatyczna naprawa Windows 10 - przyczyny i problemy
Automatyczna naprawa Windows 10 - przyczyny i problemy

Windows 10 w zamyśle producenta miał być systemem intuicyjnym i bezawaryjnym. Miał być łatwy w użytkowaniu, a wszelkie problemy miały...

Naprawa laptopa acer Aspire po upadku
Naprawa laptopa acer Aspire po upadku

Komputery przenośne mają wiele zalet. Są lekkie, uniwersalne, potrafią pracować długo na baterii. Jednak przenośność komputera może być tez jego...

Zakończenie wsparcia Windows 7. Aktualizacja Windows 7 do Windows 10
Zakończenie wsparcia Windows 7. Aktualizacja Windows 7 do Windows 10

Każdy użytkownik komputera z Windows7 otrzymał niedawno na ekranie swojego komputera komunikat z Firmy Microsoft o zakończeniu wsparcia dla Windows...

Laptop, dysk po upadku – odzyskanie danych
Laptop, dysk po upadku – odzyskanie danych

Upadek dysku lub laptopa często kończy się utratą danych. Wiele osób, a właściwie nikt nie zdaje sobie sprawy z tego,...

Laptop po zalaniu – odzyskiwanie danych
Laptop po zalaniu – odzyskiwanie danych

Zalanie laptopa to przeważnie jego awaria i utrata danych zapisanych na dysku. Praca z laptopem i picie nie idą w...

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Lokalizacja

Warszawa Ochota

tel: 609 343 437

Warszawa Mokotów

tel: 609 343 436

Szukaj na stronie

NA STRONIE

Odwiedza nas 1211 gości oraz 0 użytkowników.