ODZYSKIWANIE DANYCH

Profesjonalne usługi odzyskiwania dla macierzy RAID, serwerów NAS, dysków HDD i SSD

Wycena za darmo

Wycenimy odzyskiwanie danych za darmo bez zobowiązań

Ekspres za darmo

Posiadamy własne laboratorium. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od razu.

Płacisz za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane zostaną odzyskane

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków, SSD, macierzy RAID, USB, Pendrive, Kart pamięci. TELFON: 609 34 34 37

Share

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
jak odzyskać dane z pendrive i karty pamięci

Karta pamięci oraz pendrive to niemal bliźniacze nośniki danych. Uszkodzenie powoduje, że nie ma dostępu do znajdujących się na nich zdjęć, plików czy jakichkolwiek zapisanych danych. W internecie jest wiele informacji na temat odzyskiwania danych z

uszkodzonej karty pamięci czy uszkodzonego pendrive ale właściwie wszystkie dotyczą sprawnych urządzeń.

Aby odzyskać dane z uszkodzonych nośników jedyną metodą jest odlutowanie kości pamięci, sczytanie jej zawartości na dysk komputera i jej odkodowanie.

Największym problemem w całym procesie odzyskiwania danych jest odczyt zawartości kości oraz korekcja błędów. Wynika to z faktu, iż za uszkodzenie karty czy pendrive w większości przypadków odpowiada właśnie sama fizyczna pamięć.

Po odczytaniu i korekcji błędów za pomocą specjalnego oprogramowania odtwarza się algorytm dekodujący, który jest inny dla każdego kontrolera.

Między bajki można włożyć wszelkie poradniki internetowe, wymiany kontrolerów, czy polecane darmowe programy do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników flash jak pendrive czy karta. Z całą stanowczością możemy stwierdzić, że jedyne co mogą one zrobić to pomóc w przypadku skasowania zdjęć i to też w ograniczonych sytuacjach.

W większości przypadków nawet do odzyskania zdjęć po skasowaniu czy sformatowaniu karty będzie potrzebny program komercyjny, którego cena zaczyna się od około 400 zł. Co ważne cena odzyskiwania danych w laboratorium takim jak nasze jeśli pendrive lub karta pamięci jest sprawna waha się zależnie od pojemności od 100 do 500 zł (przy bardzo dużych pojemnościach cena może być nieco wyższa). Mają Państwo jednak gwarancję, że podjęte działania będą służyły odzyskaniu danych, a nie ich utracie, jak to ma miejsce w przypadku wielu samodzielnych działań naszych klientów.

Jeśli karta lub pendrive nie zgłasza się w komputerze, laptop nie rozpoznaje pojemności karty, pendrive zgłasza się z zerową pojemnością lub chce się formatować w większości przypadków nie wystarczy żaden darmowy program. Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę a więcej informacji na temat kart pamięci i odzyskiwania danych znajdą Państwo tu.

Wszyscy producenci jak Kingston, Toshiba, Samsung, Pretec, Sandisk, PNY, PQI, Transcend stosują te same technologie. Różnice wynikają z zastosowanych kontrolerów służących do wymiany informacji między pamięcią a interfejsem SD lub USB komputera.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Lokalizacja

Warszawa Ochota

tel: 609 343 437

Warszawa Mokotów

tel: 609 343 436

Szukaj na stronie

NA STRONIE

Odwiedza nas 1160 gości oraz 0 użytkowników.