Rozwój technologii sprawia, że telefony staja się coraz bardziej zaawansowane. Coraz częściej przechowujemy duże ilości danych w pamięci telefonów. All Data recovery dzięki stałemu inwestowaniu w technologie i wiedzę jest jednym z niewielu laboratoriów odzyskujących dane z telefonów i urządzeń przenośnych.

W naszej ofercie znajdziesz usługi odzyskiwania danych z  telefonów komórkowych Apple iPhone, HP, Motorola, Palm, Google, Sonim, Dell, Garmin, Samsung, Asus, Sony Ericsson, Alcatel, Sierra Wireless, SAGEM, Fujitsu, Kyocera Wireless, Mitsubishi Electric, NEC, Panasonic, Sanyo, Sharp , Phillips, BenQ, LG, i setki innych.

Nasi inżynierowie pozostają w pełnej gotowości aby pomóc Ci odzyskać dostęp do kontaktów, zdjęć i innych ważnych informacji.

Zapraszamy na bezpłatną diagnozę.

All Data Recovery
ul. Opaczewska 43/8
02-201 Warszawa
tel: 22 3928268 lub 609343437

Odzyskiwanie danych z telefonów i smartfonów wiąże się z wieloma wyzwaniami. Telefony stale są używane co niesie za sobą zjawisko nadpisywania niektórych fragmentów pamięci. W naszej pracy stosujemy różne metody odzyskiwania danych od prawie nie inwazyjnych do odzyskiwania danych bezpośrednio z kości pamięci wlutowanej w płytę główną smartfona. Ze smartfonów można odzyskać wiele informacji. Z nowszych urządzeń, które mają duże zasoby pamięci można odzyskać skasowane SMS-y lub kontakty nawet po wielu miesiącach. Nie zawsze są to wszystkie skasowane rekordy ale coraz częściej udaje się uzyskać zadowalające wyniki. Można również odzyskać skasowane zdjęcia choć czasem są to tylko miniatury niemniej jednak dają pogląd na sytuację i często są wykorzystywane jako materiał dowodowy.

Telefony, smartfony i tablety to skomplikowane urządzenia, niektóre mają zaimplementowanie sprzętowe szyfrowanie danych co często stwarza duże problemy lub wręcz uniemożliwia odzyskanie danych w niektórych przypadkach. Wszystko jest oczywiście kwestią determinacji oraz możliwości technicznych.

Zajmując się odzyskiwaniem danych od wielu lat wiemy że to co dziś jest nie możliwe za miesiąc , dwa lub kilka lat jest do zrobienia.