ODZYSKIWANIE DANYCH

Profesjonalne usługi odzyskiwania dla macierzy RAID, serwerów NAS, dysków HDD i SSD

Wycena za darmo

Wycenimy odzyskiwanie danych za darmo bez zobowiązań

Ekspres za darmo

Posiadamy własne laboratorium. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od razu.

Płacisz za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane zostaną odzyskane

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków, SSD, macierzy RAID, USB, Pendrive, Kart pamięci. TELFON: 609 34 34 37

Share
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
naprawa dysków Seagate - serwis

Dyski Seagate są jednymi z najczęściej sprzedawanych nośników danych zaraz obok Western Digital. Ogromna ilość tych nośników sprawia, że wymagają one często naprawy w celu odzyskania danych na nich zawartych. Nowe dyski Seagate zarówno dyski twarde, SSD jak i przenośne dyski USB dość często goszczą w naszym laboratorium odzyskiwania danych.

Pierwsze pytania często kierowane są o możliwość naprawy dysku ponieważ klientom wydaje się, że będzie to tańsze niż odzyskiwanie danych. Niestety proces naprawy dysku twardego tak naprawdę wiąże się z jego uruchomieniem i jak najszybszym odzyskaniem danych. Dysków Seagate, tak samo jak i innych firm nie da się skutecznie naprawić do stanu w którym mogłyby być dalej używane.

Pierwszą przyczyną takiej sytuacji jest to. że sposób produkcji tych nośników tak naprawdę tworzy indywidualne urządzenia za każdym razem. Stąd też zdobycie części zamiennych do dysków twardych jest praktycznie nie możliwe. Firmy specjalizujące się w odzyskiwaniu danych, takie jak nasza mają duże zasoby używanych i nowych dysków, z których pobierane są części do napraw w procesie odzyskiwania danych. Dopasowanie np. głowic w dysku Seagate wymaga dużego doświadczenia oraz bardzo dużej ilości dysków.

Technicy z All Data Recovery każdego dnia rozwiązują problemu w uszkodzonych dyskach Seagate. Do najczęściej wykonywanych czynności należą:

  • Naprawa firmware-u w dysku Seagate (od razu zaznaczymy, że nowe dyski różnią się znacznie od pierwszych dysków z serii 7200.11 7200.12 i opisywane, w internecie, metody postępowania nie działają)
  • Wymiana głowic w dysku Seagate
  • Przekładanie talerzy szczególnie w dyskach Seagate 3,5 ” po upadku
  • Naprawa elektroniki w dyskach twardych, dyskach SSHD i SSD seagate

Dyski firmy Seagate są, jak i ich konkurencji, z każdym rokiem coraz bardziej delikatne. Większość usterek wynika ze zużycia lub uderzenia dysku i są to usterki mechaniczne. Nawet uszkodzenia firmware-u wynikają często z nadmiernego zużycie warstwy magnetycznej i często jest tylko jedno podejście aby naprawić dysk i skutecznie odzyskać dane.

Mamy nadzieję, że tym artykułem wyjaśniliśmy trochę kwestie naprawy dysków firmy Seagate. Jeśli mają państwo jakieś problemy zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. Dane adresowe naszego laboratorium z Warszawy, znajdą państwo w zakładce kontakt. Dyski Seagate stanowią ponad 40% wszystkich zleceń odzyskiwania danych w naszym laboratorium ze względu na ich ogromną popularność.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Lokalizacja

Warszawa Ochota

tel: 609 343 437

Warszawa Mokotów

tel: 609 343 436

Szukaj na stronie

NA STRONIE

Odwiedza nas 1166 gości oraz 0 użytkowników.