ODZYSKIWANIE DANYCH

Profesjonalne usługi odzyskiwania dla macierzy RAID, serwerów NAS, dysków HDD i SSD

Wycena za darmo

Wycenimy odzyskiwanie danych za darmo bez zobowiązań

Ekspres za darmo

Posiadamy własne laboratorium. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od razu.

Płacisz za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane zostaną odzyskane

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków, SSD, macierzy RAID, USB, Pendrive, Kart pamięci. TELFON: 609 34 34 37

Share
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
naprawa dysków WD - serwis

Każdego dnia do naprawy i odzyskiwania danych przyjmujemy przynajmniej kilka uszkodzonych dysków WD. Western Digital to chyba największy producent dysków na obecną chwilę. W swojej ofercie posiada dyski talerzowe, dyski SSHD, dyski SSD, przenośne

dyski USB, dyski zewnętrzne WD MyBook i wiele innych rozwiązań do gromadzenia, przetwarzania i dystrybucji danych. Bardzo duża ilość sprzedawanych nośników sprawia, że wymagają one często naprawy w celu odzyskania danych użytkowników. Najczęściej należą do nich zdjęcia, dokumenty, poczta lub pliki projektów i bazy danych. Nowe dyski firmy WD zarówno dyski twarde, SSD jak i przenośne dyski USB często ulegają awariom – przede wszystkim mechanicznym. Wielu użytkowników w pierwszej kolejności próbuje naprawić dysk i szuka takich usług lub serwisu dysków ponieważ myślą, że będzie to tańsze niż odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku. Niestety często próby podejmowane przez niedoświadczone serwisy lub znajomych informatyków kończą się większą awarią i dodatkowymi opłatami za odzyskanie danych. Dyski Western Digital mają kilka typowych problemów, ale większość uszkodzeń wynika ze złego użytkowania lub zużycia i są to w większości przypadków awarie mechaniczne. Naprawa dysku WD do dalszego użytkowania jest tak naprawdę nie możliwa.

Pierwszą przyczyną takiej sytuacji jest to. że sposób produkcji tych nośników tak naprawdę tworzy indywidualne urządzenia za każdym razem. Stąd też zdobycie części zamiennych do dysków twardych jest praktycznie nie możliwe. Firmy specjalizujące się w odzyskiwaniu danych, takie jak nasza mają duże zasoby używanych i nowych dysków, z których pobierane są części do napraw w procesie przygotowania dysku do odzyskiwania danych. Dopasowanie np. głowic w dysku Western digital wymaga dużego doświadczenia oraz bardzo dużej ilości dysków. Duża część uszkodzeń dysków WD może być mylona z uszkodzeniem głowic gdy tak naprawdę problem leży zupełnie gdzie indziej.

Technicy z All Data Recovery każdego dnia rozwiązują problemu w uszkodzonych dyskach Wester-Digital. Do najczęściej wykonywanych czynności należą:

  • Naprawa firmware-u w dysku WD
  • Wymiana głowic w dysku WD
  • Przekładanie talerzy szczególnie w dyskach zewnętrznych WD 3,5 ” po upadku
  • Naprawa elektroniki w dyskach twardych, dyskach SSHD i SSD Western-Digital

Dyski firmy Western-Digital są, podobnie jak ich konkurencji, z każdym rokiem coraz delikatniejsze. Większość usterek wynika ze zużycia lub uderzenia dysku i są to usterki mechaniczne. Nawet uszkodzenia firmware-u wynikają często z nadmiernego zużycia warstwy magnetycznej i w wielu przypadkach laboratorium ma tylko jedno podejście aby naprawić dysk i skutecznie odzyskać dane. Z tego względu tak ważne jest dobranie odpowiedniej procedury odzyskiwania danych dla każdego przypadku.

Mamy nadzieję, że tym artykułem wyjaśniliśmy kilka kwestii związanych z pytaniami o naprawę dysków WD. Jeśli mają państwo jakieś problemy zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. Dane adresowe naszego laboratorium z Warszawy, znajdą państwo w zakładce kontakt. Dyski Western Digital stanowią ponad 40% wszystkich zleceń odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków w naszym laboratorium ze względu na ich ogromną popularność.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Lokalizacja

Warszawa Ochota

tel: 609 343 437

Warszawa Mokotów

tel: 609 343 436

Szukaj na stronie

NA STRONIE

Odwiedza nas 1177 gości oraz 0 użytkowników.